Увага! Оголошується конкурс з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті

05.11.2019

Великосеверинівська сільська рада оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходять за межі Великосеверинівської ОТГ:

1. Оситняжка -Підгайці 1/2 10.00-10.50 11.00-11.50 Понеділок-п’ятниця звичайний 1
3/4 13.00-13.50 15.30-16.20
5/6 18.00-18.50 19.00-19.50

Конкурс на перевезення пасажирів на приміському  автобусному маршруті загального користування  проводиться відповідно до статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з переве­зення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (далі – Порядок проведення конкурсу), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами від 07.02.18р. №180). Порядком проведення конкурсу встановлюється вимога щодо забезпечення роботи на об’єкті конкурсу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями (відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1481-р).

Умови перевезення пасажирів:

місця зупинки автобусів приміських автобусних маршрутів на території населених пунктів, крім автостанцій, виконуються згідно з місцями, погодженими виконавчими органами сільських рад (відповідно до пункту 28 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (із змінами)).

Клас автобусів на приміських маршрутах згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285 визначено А, В або І, II.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком 1 Порядку проведення конкурсу та такі документи:

анкету до заяви про участь у конкурсі;

відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;

перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті,

перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонується для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами та подаються конкурсному комітету у двох закритих конвертах (пакетах) з позначкою № 1 (з документами для участі у конкурсі) та № 2 (з документами, що містять інформацію про те, на який об’єкт конкурсу подає документи  перевізник-претендент).

Бланки документів (заява, анкета) та умови конкурсу можна отримати за адресою: с.В.Северинка, вул.Миру, 1, каб. №3, відділ земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства або на офіційному сайті Великосеверинівської сільської ради за посиланням: http://velykoseverynivska-silrada.gov.ua.

Документи на участь у конкурсі  приймаються до «30» листопада 2019 року включно за адресою: с.В.Северинка, вул.Миру, 1, каб. №3, відділ земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (режим роботи: з 8.30 до 17.15, обідня перерва – з 12.00 до 12.45).

Засідання конкурсного комітету відбудеться «15» грудня 2019 року о 11 год. 00 хв. за адресою с.В.Северинка, вул.Миру, 1, реєстрація учасників – з 10 год. 30 хв.

Телефони для довідок з питань проведення конкурсу: 050-012-72-99.

До уваги перевізників!

Плата за участь у конкурсі НЕ ВНОСИТЬСЯ.