Увага! Погіршення епідситуації на Кіровоградщині із захворюванням на COVID-19

21.09.2022

За даними обласного лабораторного центру контролю та профілактики хвороб, минулого тижня на Кіровоградщині зафіксували приріст захворювання СOVID-19 на 180%, а за останню добу в області зареєстровано 122 нових випадки СOVID-19, захворіли 108 дорослих та 14 дітей. Діагностують захворювання і у внутрішньо переміщених осіб. Нагадуємо, що карантин в Україні продовжено до 31 грудня, і у цей час необхідно суворо дотримуватися санітарних норм і виконувати протиепідемічні заходи на території громади, щоб убезпечити людей  від важкого захворювання. Тож закликаємо жителів громади  дотримуватися правил протиепідемічної безпеки: носити засоби індивідуального захисту, частіше і ретельно мити та дезінфікувати руки, дотримуватися  соціальних дистанцій, вакцинуватися! При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково телефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтесь вдома! Бережіть себе та рідних.

Також звертаємося до суб’єктів господарювання щодо запровадження заходів із запобігання ризику інфікування COVID-19.

епід

Виконавчий комітет сільської ради