Увага! Попередження про погіршення погодних умов на території України

01.03.2018

За даними УкрГідрометцентру, внаслідок впливу активних циклонів в Україні очікуються складні погодні умови:
1 березня в Україні, крім заходу, внаслідок переміщення активного циклону складні погоді умови: в більшості областей сильний сніг, хуртовини, снігові замети, вночі на Миколаївщині, Кіровоградщині, Дніпропетровщині та Полтавщині дуже сильні снігопади; в Приазов’ї подекуди налипання мокрого снігу та ожеледь; вночі та вранці пориви вітру 15-20 м/с, у Приазов’ї місцями 25-27 м/с; на дорогах країни ожеледиця.
Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, що становитиме 2 (жовтий) рівень загрози, ускладнення роботи електричних мереж, комунального господарства, будівельної галузі у більшості областей країни (крім західних).
3 березня внаслідок переміщення активного циклону очікуються складні погодні умови:
сильний сніг, хуртовини в Черкаській, Полтавській, Харківській, Сумській областях; сильний сніг з дощем у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Кіровоградській та Дніпропетровській областях; налипання мокрого снігу та ожеледь вночі в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, вдень в Кіровоградській, Дніпропетровській та Донецькій областях.
пориви вітру 15-20 м/с в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Кіровоградській, Дніпропетровській, Черкаській, Полтавській, Харківській, Донецькій, Луганській та Сумській областях.
Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, що становитиме 2 (жовтий) рівень загрози порушення руху автотранспорту, ускладнення роботи електричних мереж, комунального господарства.
Джерело: http://www.dsns.gov.ua/ua