Увага! Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації

мыстобудвна

Великосеверинівська сільська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації ««Детальний план території (0,3882 га) під розміщення гаражів та складського приміщення, обмежений зі сходу – вул. Паркова, з півдня –землі комунальної власності м. Кропивницький, із заходу –територія під розміщення гаражів мешканців житлового будинку, з півночі – територія ТОВ “АСПЕКТ РОЗВИТОК-2014” у селі Підгайці Кіровоградського району Кіровоградської області»».

Замовником розробки містобудівної документації визначена Великосеверинівська сільська рада. Фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів інших джерел, не заборонених законом.

Підстава: Рішення Великосеверинівської сільської ради  № від 10 жовтня 2018 року № 585 «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації ».