Увага! Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації

мыстобудвна

Великосеверинівська сільська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Велика Северинка Кіровоградського району Кіровоградської області» для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту. Замовником розробки містобудівної документації визначена Великосеверинівська сільська рада.

Пропозиції громадськості, фізичних та юридичних осіб, приймаються в місячний термін з дати опублікування даного оголошення в адмінприміщенні Великосеверинівської сільської ради  за адресою с. Велика Северинка, вул. Миру 1.

Підстава: Рішення Великосеверинівської сільської ради  від 10 жовтня 2018 року № 584 «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Велика Северинка Кіровоградського району Кіровоградської області».