Увага! У Великосеверинівській громаді триває набір добровольців до добровольчого формування Великосеверинівської територіальної громади

28.06.2022

Відповідно Закону України «Про основи національного спротиву», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1449 «Про затвердження Положення про добровольчі формування територіальних громад», витягу з наказу Міністерства оборони України від 17.05.2022 року № 260 «Про призначення командирів добровольчих формувань територіальних громад Кіровоградської області», рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 03 березня 2022 року № 1167 «Про затвердження Положення про добровольчі формування територіальних громад Великосеверинівської сільської ради» у Великосеверинівській громаді створене добровольче формування, командиром якого призначено Коваленка Сергія Петровича (телефон для зв’язку 0675208326).
Великосеверинівська сільська рада запрошує усіх охочих вступити до лав добровольчого формування територіальної громади. Для цього необхідно звернутися до старост старостинських округів (за місцем проживання), до сільської ради (жителям с.Велика Северинка, Лозуватка, Підгайці) та подати необхідні документи.
Долучайтесь! Єднаймося, і ми обов‘язково переможемо! Слава Україні!