Увага! В області зафіксовано випадок лептоспірозу

14.09.2021

Випадок зафіксовано в Олександрійській ЦРЛ.На жаль, врятувати хворого чоловіка не вдалося, через два дні перебування у лікарні він помер.

Держпродспоживслужба області наголошує: при найменшій підозрі щодо захворювання на лептоспіроз необхідно негайно звернутися до лікаря. Тільки вчасно розпочате лікування може зберегти життя! Як убезпечитися від лептоспірозу – читайте на нашому сайті за цим посиланням.

Довідково. Пік захворюваності на лептоспіроз припадає на період активного відпочинку населення на природі, купального сезону, риболовлі, а також зростання чисельності мишовидних гризунів. Зокрема, в 2020 році на лептоспіроз в Україні захворіло 120 людей, в 2019 – 295 людей. За 7 місяців поточного року зафіксовано 39 випадків проти 54 випадків за аналогічний період 2020 року.

Випадки захворювання людей на лептоспіроз щорічно реєструються і в Кіровоградській області: у 2020 році – 5 випадків, у 2019 – 6 випадків, у 2018 – 12 випадків.

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області