Увага! Заборона на проведення масових заходів

09.10.2020

Через загострення ситуації з коронавірусом в Україні влада Кіровоградської області офіційно запровадила заборону на проведення масових заходів. Про це повідомив голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко на своєму Telegram-каналі. За словами чиновника, в четвер, 8 жовтня, обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення щодо тимчасової заборони масових заходів на території області. Рішення прийняли всупереч тому, що Кіровоградська область міститься в “зеленій епідеміологічній зоні”. “Питання ініціював я з огляду на загострення епідемічної ситуації в Україні та можливого загострення в регіоні. Так, ми в “зеленій зоні” і комусь може здатися, що рішення передчасне, але я вважаю, це правильний крок”, – зазначив Назаренко.

Заборона почне діяти 9 жовтня. Термін дії не уточнюється.