До уваги мешканців Великосеверинівської сільської ради!

26.03.2018

Відповідно  до  постанови Кабінету  Міністрів України від 7 лютого 2018 року №107 з  метою державної  підтримки галузі  тваринництва жителям  сільської  ради за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в їх господарствах у 2018 році надається  дотація .Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з  урахуванням віку молодняка у розмірі:

за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців —1500 гривень за голову.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають до Великосеверинівської  сільської ради такі документи:

– паспорт великої рогатої худоби, виданий у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

– паспорт громадянина України;

– довідка або договір про відкриття рахунка в банку;

– документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків.

Зазначені документи приймаються до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року Прийом документів проводить відповідальна  особа  за  ведення  погосподарського  обліку – Кузнєцова С.Б.,Зеленська Л.Ю.

Для  отримання  додаткової  інформації  просимо  звертатися за  тел.(050)333-97-14

Виконком Великосеверинівської  сільської  ради.