До уваги юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців!

16.01.2018

Шановні керівники (власники) підприємств, установ, організацій, фізичні особи-підприємці!

Великосеверинівська сільська об’єднана територіальна громада запрошує вас прийняти участь у нараді з питань забезпечення взаємовідносин органу місцевого самоврядування з юридичними та фізичними особами – підприємцями, зареєстрованими на території Великосеверинівської сільської ради, у напрямку реалізації делегованих повноважень, наділених в результаті створення  сільської об’єднаної територіальної громади, дотримання норм трудового законодавства та забезпечення додержання законодавства про працю та зайнятість населення, нововведених рахунків для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад в частині податків і зборів, що зараховуються до місцевих бюджетів тощо.

Нарада відбудеться 18 січня  о 14.00 в актовій залі Великосеверинівської загальноосвітньої школи. Початок реєстрації учасників наради о 13.30.