В громаді відкрили другу поліцейську станцію

01.04.2021

31 березня  в рамках впровадження безпекових проєктів на території громади у селі Созонівка розпочала роботу друга поліцейська станція. Її відкриття відбулося за участі сільського голови Сергія Левченка, начальника поліції області Романа Козьякова, старости села Віктора Колінька, поліцейських офіцерів громади, представників громадськості та жителів села. Великосеверинівська громада одна із перших в області виявила бажання залучитися до проекту «Поліцейський офіцер громади». І це цілком зрозуміло – жителі громади мають відчувати свою захищеність. Тож відкриття другої станції – це ще один крок до задоволення безпекових потреб населення громади. Сподіваємося, що створені умови праці для дільничних офіцерів сприятимуть їх ефективній роботі та висловлюємо щирі слова подяки усім, хто допомагав та приймав у цьому участь.
Поліція у селах – це безпека і спокій громадян.