В Малій Олександрівці триває відбудова

07.09.2023

В Малій Олександрівці триває відбудова. Кіровоградщина, пліч-о-пліч із 15-ти тиловими областями України, відновлює Херсонщину. Наша підшефна Мала Олександрівка поступово відроджується. Будівельні бригади працюють. 40 будинків відремонтували – замінили покрівлі, вікна, двері. 16 осель – в роботі. До холодів обіцяють впоратись. Попереду ще ремонт будинку культури і реалізація ІІ черги програми.
Разом допомагаємо Херсонщині!

#плічопліч
#разомвідбудуємо
#WeBuildUkraine

Андрій Райкович, голова Кіровоградської ОВА

P.S.Наша громада також приєдналася до відновлення Херсонщини. Так, на минулій сесії сільської ради депутати  затвердили Програму підтримки жителів села Мала Олександрівка Великоолександрівської селищної територіальної громади Бериславського району, яка передбачає надання допомоги, придбання будівельних матеріалів та проведення ремонтно-будівельних робіт для жителів села Мала Олександрівка. Пліч о пліч разом до Перемоги!