В обласному центрі відбудеться медовий ярмарок “KROPhoney fest”

16.08.2021

В обласному центрі у Кіровоградській торгово-промисловій палаті відбудеться медовий ярмарок “KROPhoney fest” у четвер, 19 серпня. 

Так, до участі у ярмарку долучаться 30 пасічників Кіровоградщини, які представлять свою продукцію: мед, крем-мед, пилок, прополіс, горіхи з медом, медові напої, свічки, варення, медові хлібобулочні вироби, продукцію для фіто- та апітерапії, технічні засоби для бджільництва, а також плодово-ягідну продукцію.

Відвідувачів вітатимуть родинний ансамбль бандуристів, актори театру ім. М. Л. Кропивницького, обласного театру ляльок, артисти обласної філармонії, хореографічний колектив «Карамель», народний аматорський фольклорний ансамбль «Ексампейя», важкоатлети та гімнасти.

На ярмарку діятимуть розважальні локації. На дітей чекатиме програма від академічного обласного театру ляльок та флешмоби. Проводитимуться майстер-класи з виготовлення медових напоїв, розпису медових пряників, викачки меду, 3D-друку. Бажаючі зможуть придбати сувенірну продукцію із власним фото (чашки, футболки).

Офіційне відкриття ярмарку о 8.30. О 9.20 продукцію, представлену на ярмарку освятить протоієрей Петро Сидора.

Ярмарок проводитиметься на території Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, що знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-а (біля дитячої обласної лікарні).

Дістатися можна маршрутками № 5, 8, 103, 118, 1 26, 284 (зупинка обласна дитяча лікарня).

Джерело: DOZOR