В область надійшли кошти на виплату компенсацій

08.11.2017

Невдовзі 57,5 тисяч сімей, які минулого опалювального сезону раціонально використовували енергоресурси, зможуть отримати грошову компенсацію за невикористану субсидію. На проведення таких виплат в область надійшло 32 мільйони гривень. Про це повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко на щотижневій апаратній нараді.

– Ми ще навесні говорили про те, що запускаємо механізм монетизації пільг для тих родин, які заощадливо використовували тепло або електроенергію у своїх будинках і квартирах. Тому кожна така родина, згідно розрахунків органів соцзахисту, отримає свої кошти, – зазначив Сергій Кузьменко.

Департаменту соціального захисту населення голова облдержадміністрації доручив відпрацювати організаційні заходи щодо здійснення виплат.

Джерело:kr-admin.gov.ua