В Оситняжці пройшли спортивні змагання присвячені Дню Незалежності України

28.08.2023

У суботу в селі Оситняжка пройшли спортивні змагання “СИЛЬНІ ТА НЕЗАЛЕЖНІ” присвячені Дню Державного прапора та Дню Незалежності України. Сільський голова Сергій Левченко разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Романом Пілюгіним привітали учасників змагань, подякували Захисникам за те, що маємо можливість проводити такі турніри, вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у боротьбі за Батьківщину та урочисто відкрили спортивне дійство.
Випробували свої спортивні можливості у волейбольному турнірі три команди.
За результатами:
І місце – Великосеверинівська ТГ;
ІІ місце – м. Кропивницький “Gorgona”;
ІІІ місце – Аджамська ТГ.
У відкритих турнірах з тенісу настільного та дартсу взяли участь молодь, депутати Великосеверинівської с/р та співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Кіровоградській області.
За результатами змагань з тенісу:
І місце – Сіренко Софія;
ІІ місце – Шевченко Тарас;
ІІІ місце – Голуб’єв Олександр.
У змаганях з дартсу переможцями стали :
І місце – Салов Сергій;
ІІ місце – Шевченко Тарас;
ІІІ місце – Свистунов Кирило.
Усією громадою щиро вітаємо переможців та призерів!!!
Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення заходу.
СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ !
Захід проходив з ініціативи Молодіжної ради “Мрій-дій!” та за підтримки відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради.
Вікторія Матвєєнко