Для жителів громади проведено виїзний прийом громадян

04.09.2019

20190904 114256

Сьогодні у Великосеверинівській сільській раді пенсіонери, працюючі громадяни та особи перед пенсійного віку, які проживають на території ОТГ, мали можливість, не виїжджаючи до міста, отримати увесь спектр пенсійних послуг. За допомогою сучасної комп’ютерної техніки, якою оснащене віддалене робоче місце, головний спеціаліст Кропивницького відділу обслуговування громадян №3 управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Тетяна Ткаченко провела прийом громадян. Окрім індивідуальних інформаційно-довідкових та консультаційних послуг з питань пенсійного забезпечення, жителі громади мали можливість оперативно замовити необхідні документи, подати заяви про призначення (перерахунок) пенсій, отримати довідки про розмір пенсії або перебування на обліку, виписку з облікової картки застрахованої особи тощо. Всього під час виїзного прийому за допомогою до фахівця Пенсійного фонду звернулося 15 осіб. По завершенні прийому відбулася зустріч з апаратом сільської ради, під час якої присутні були ознайомлені з можливостями веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду  та його новим сервісом – призначення пенсії в «один дотик». В подальшому віддалене робоче місце Кропивницького відділу обслуговування громадян буде працювати в першу середу кожного місяця з 9.00 до 12.00 в адмінприміщеннях сільської ради або  старостинського округу.