В рамках Всеукраїнської інформаційної кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен»

05.10.2023

На Кіровоградщині послугами служби зайнятості протягом 2022-2023 років скористались 4,8 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Майже 70% серед них – жінки. Про це повідомив під час брифінгу заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

Серед них вже працевлаштовано 1160 осіб. Найбільше працевлаштованих у роботодавців Кропивницького району (674 особи), Олександрійського району (296 осіб), Голованівського району (80 осіб) та Новоукраїнського району (110 осіб).

“Однак обов’язково слід зазначити, що місцевими підрозділами центру зайнятості, під час постійного проведення заходів в місцях компактного проживання ВПО, пропонується їм взяти участь у анкетуванні на предмет потреби у працевлаштуванні. В минулому і поточному роках було запропоновано заповнити анкету більше 40 тисячам ВПО”, – зазначив Богдан Стоян.

За словами посадовця, на сьогодні у обласному центрі зайнятості є інформація про майже 1900 вакансій із середнім розміром заробітної плати близько 10 тисяч грн.

Повне відео брифінгу

За матеріалами пресслужби Кіровоградської ОДА/ОВА