В Решетилівську громаду за досвідом

31295508 1594308810624763 7740240063413354496 N (1)

Делегація представників органів місцевого самоврядування, які входять до Кіровоградського Регіонального відділення України відвідали Решетилівську об’єднану територіальну громаду, що на Полтавщині. Великосеверинівську громаду представляли керуючий справами, начальник загального  відділу Ольга Губська та начальник фінансово-економічного відділу Інна Коробко . Решетилівська громада презентувала гостям свої успіхи та напрацювання, розповіла про реалізацію проектів та програм, адже саме це стало основною темою заходу.

Під час вітальної зустрічі заступник міського голови Юрій Шинкарчук, коротко ознайомив гостей із історією створення громади, її першими перемогами і напрацюваннями . Під час ознайомлення із практичними напрацюваннями Решетилівської громади учасники заходу оглянули інфраструктуру благоустрою міста, водозабір, біологічні очисні споруди Решетилівського комунального підприємства КП «Водоканал», дізналися про діяльність ОСББ із енергоефективності, оглянули житловий фонд та новозбудований спортивний зал Решетилівського професійного аграрного ліцею, а також відвідали музей ткацтва та вишивки при художньому професійному ліцеї, побачили зміни на краще в дитячому садку «Ромашка».

Зацікавленість у гостей викликала робота комунальне підприємство «Водоканал», модернізоване трьома сучасними станціями «Підйом» із двигунами, які автоматично виставляють тиск в мережах. Подачу води громаді регулює повністю автоматизована система. На власні очі гості побачили результати роботи з енергоефективності. Зокрема, оновлені за кошти бюджету, єврочерепиці дахи 14 із 41 житлових будинків. Прощаючись із господарями «Маршруту успіху» висловили одностайну думку, що позитивний досвід Решетилівської громади стане в нагоді для розвитку їх території.