В Созонівці відбувся Міжнародний день поля

13.06.2024

Сьогодні в Созонівці на базі  Інститут степу Національної академії аграрних наук України відбувся традиційний Міжнародний День поля. Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд та начальник ОВА Андрій Райкович взяли участь у роботі науково-практичного семінару «Міжнародний День поля «Науково-інноваційні досягнення та конкурентоздатність сортів ранніх зернових культур в умовах Центрального регіону України», який проходив  в рамках Дня поля.

«Кожен із нас пишається тим, що живе в країні трударів, в країні хліборобів, а Кіровоградщина – один з основних аграрних осередків нашої держави. Саме тому День поля, який проводиться поспіль уже понад два десятки років, набув для нас особливого значення, – підкреслив Юрій Дрозд. – Аграрії є основними платниками податків у нашій області. А надходження до бюджету дають можливість розвиватися іншим важливим сферам. В умовах війни і потужні аграрії, і маленькі фермерські господарства демонструють вражаючу стійкість та витривалість. Доказ тому – показники цьогорічної посівної. Хочу подякувати Збройним Силам України за можливість проводити посівну, збирати урожай і проводити заходи, подібні до сьогоднішнього».
Під час семінару учасників івенту ознайомили з агротехнологічними та селекційними дослідженнями науковців України, а також провели для них майстеркласи та презентації інноваційних технологій.
Юрій Дрозд та Андрій Райкович вручили обласні відзнаки представникам фермерських господарств Кіровоградщини та оглянули науково-інноваційний полігон інституту.