В Україні проходить інформаційна кампанія за легальну зайнятість «Виходь на світло!»

28.09.2022

 Державна служба України з питань праці проводить інформаційну кампанію за легальну зайнятість «Виходь на світло!», спрямовану на  зменшення рівня незадекларованої праці та посилення мотивації економічно активного населення до легальної зайнятості.

В умовах повномасштабної війни одним із головних чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави, має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної та економічно сильної держави. Інформаційна кампанія «Виходь на світло!» спрямована на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин і сплати податків.

Тож закликаємо роботодавців та працівників працювати легально, таким чином допомагаючи нашій країні на шляху до перемоги. Тільки офіційно оформлений працівник може розраховувати на всі передбачені законодавством гарантії, зокрема: регулярну заробітну плату, не нижчу за мінімальну; нормований робочий час; офіційну оплачувану відпустку; виплати у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю тощо. 

Хочете отримати більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану?

Офіційний сайт Держпраці – https://dsp.gov.ua

Інформаційний портал – https://pratsia.in.ua