В Україні спростять зміну цільового призначення земельних ділянок

13.07.2023

В Верховній Раді зареєстрували проєкт закону №9466, який передбачає спрощення зміни цільового призначення земельних ділянок на період воєнного стану. Про це повідомляє   agronews.ua.

Повна назва документу «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо спрощення зміни цільового призначення земельних ділянок задля швидкої реалізації проектів з будівництва житлових будинків, об’єктів промисловості та інфраструктури у період дії воєнного стану на території України».

Проєкт закону №9466 спрямований на спрощення зміни цільового призначення земельних ділянок на вид цільового призначення в межах категорії земель житлової та громадської забудови або промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення задля швидкої реалізації проектів з будівництва житлових будинків, об’єктів промисловості та інфраструктури.

Проєктом закону пропонується внести зміни до Земельного кодексу, якими передбачається: надати можливість зміни цільового призначення земельних ділянок на вид цільового призначення для швидкого відновлення житлових будинків, об’єктів промисловості та інфраструктури зруйнованих внаслідок воєнних дій.

Джерело:agronews.ua