В Україні стартувала велика програма з реформування сільської медицини

реформа

Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті нового фельдшерсько-акушерського пункту зі службовим житлом в селі Боденьки Вишгородського району Київської області. «Щиро вітаю вас з цією урочистою подією, яка є результатом всіх наших зусиль», – звернувся до присутніх Президент. «Третина українців проживають на селі. Це майже 14 мільйонів українців, які були позбавлені якісних медичних послуг. І здавалося, що ця проблема є такою, яку не можна вирішити», – зазначив Глава держави. Він додав, що лікаря «дуже важко калачем заманити в село». Президент зазначив, що обговорював тему якісного медичного обслуговування мешканців сіл та невеликих міст із партнерами з Канади, Франції, Німеччини, з представниками Світового банку. Він також наголосив, що запропонована абсолютно унікальна модель – модель телемедицини. Коли ми будемо поєднувати в сільській лабораторії якісного медичного працівника, у сільській амбулаторії буде знаходитись найнеобхідніше обладнання для першого швидкого аналізу і діагностики.

Повну версію статті читайте тут.

Джерело:http://decentralization.gov.ua