В Україні створили спільну мережу відділень банків на випадок блекауту

27.12.2022

Як повідомляє “Гречка” з посиланням на Нацбанк, наразі 1000 відділень в усіх областях України додатково обладнали для роботи під час блекауту. Зокрема, відділення спільної мережі забезпечені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв’язку, мають посилену інкасацію готівки та додатковий персонал.

У відділеннях Power Banking навіть за відсутності електропостачання для всіх клієнтів буду доступні такі послуги:

• отримання готівки в банкоматі чи касі;
  • здійснення платежів та переказ коштів у касі або в терміналах самообслуговування;
  • обмін валют (за наявності готівкової валюти в касі);
  • консультація менеджерів із фінансових питань.

Крім цього працюватиме банкоматний національний роумінг, який передбачає, що у банкоматі будь-якого банку мережі можна зняти збільшену суму готівки, банки скасовують додаткові комісії на такі операції.

Впізнати відділення спільної банківської мережі можна буде за спеціальним маркуванням “Power Bankingˮ на вході. Цей знак свідчитиме, що відділення спеціально обладнане та працюватиме під час тривалої відсутності електроенергії.

Мапа відділень мережі Power Banking регулярно оновлюється. Там можна знайти детальнішу інформацію про мережу, перелік її відділень, банкоматний роумінг, поради та відповіді на поширені запитання. Для зручності пошуку можна просто ввести назву міста.

Знайти інтерактивну карту можна за цим посиланням.

Джерело: Гречка