В Україні запрацювала електронна карта послуг для ветеранів війни

03.07.2024

Йдеться про електронну карту послуг для ветеранів війни, де зібрана інформація щодо організацій, які надають психологічну підтримку, медичну допомогу та інші послуги. Тож Е-Карта допоможе ветеранам та ветеранкам, а також членам їхніх сімей та сім’ям загиблих оборонців знайти необхідні послуги, які надаються державою або різноманітними організаціями.

На е-Карту внесена інформація про грошову та гуманітарну допомогу, працевлаштування, житлові та медичні програми, протезування, підтримку ментального здоров’я, адаптивний спорт, дозвілля та інше.

Також тут зібрана інформація та адреси організацій, які надають психологічну підтримку, медичні послуги, проводять заходи з патріотичного виховання, а також надають інші послуги з розвитку ветеранських об’єднань, підприємницьких ініціатив ветеранів тощо.

Алгоритм роботи з сервісом:

• Перейти за посиланням на сайт з електронною мапою.

• Обрати потрібну область, громаду, тип послуг.

• У  таблиці, що відкриється, ознайомитись з описом опцій, які надаються у межах обраної послуги.

• Обрати організацію та відвідати її за вказаною адресою для отримання потрібних послуг.

Для полегшення пошуку необхідних сервісів електронний ресурс дає змогу відфільтрувати інформацію за такими критеріями:

• місцем надання послуг в областях і громадах;

• типами послуг;

• їхнім описом, категорією отримувачів та умовами надання.

Для зручності користувачів і повноти даних електронна карта оновлюватиметься щодня. Наразі туди внесено інформацію про майже 9,5 тисяч послуг. Втім наповнення розділів областями, районами, громадами, а також представниками громадських об’єднань і приватного бізнесу триває.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України та  Міністерства з питань реінтеграції ТОТ України