В Україні запрацював контактцентр із протидії COVID-19

02.11.2020

Відсьогодні, 2 листопада, в Україні запрацював Всеукраїнський контакт-центр МОЗ з питань COVID-19. Про це сьогодні, під час ранкового брифінгу повідомив Максим Степанов, очільник Міністерства охорони здоров’я України.

– Сьогодні розпочав роботу Всеукраїнський контакт-центр Міністерства охорони здоров’я з протидії коронавірусної хвороби. Відтепер кожен громадянин України, в якого виникають питання стосовно ковіду, може зателефонувати, незалежно від того, де цей громадянин знаходиться на території нашої країни і отримати відповідну інформацію. Номер безкоштовний. Це номер 0-800-60-20-19. Ми зробили достатньо великий кол-центр. Там працюватиме 150 операторів. Працюватиме він цілодобово і всі питання, які виникають у громадян стосовно ковіду, будь ласка, телефонуйте, – наголосив міністр.

За його словами, кол-центр діятиме за таким алгоритмом: якщо оператору потрібно уточнити інформацію, він буде зв’язуватися з відповідним містом та сімейним лікарем, щоб надати вичерпну інформацію. Наприклад, якщо особа не може додзвонитися до свого лікаря чи отримати направлення на ті чи інші аналізи.

Всі виклики будуть реєструватися в системі, яка автоматично надсилатиме їх на розгляд в регіони, потім після отримання відповіді оператор обов’язково телефонує тому, хто звертався за допомогою.

Степанов пояснив, що потреба в такому кол-центрі виникла у зв’язку з тим, що подібні регіональні «гарячі лінії» працюють з великими проблемами. За його словами, проблеми такі практично у всіх областях.

Нагадуємо також і інші корисні номери телефонів:

Урядова гаряча лінія: 15-45
Центр громадського здоров’я України 0 800 505 804
Міністерство закордонних справ: (044) 238-16-57
«ДРУГ» – Добровільна реєстрація українських громадян під час подорожей за кордон: 044-238-16-57
Держприкордонслужба України 0 800 218 808 (багатоканальний номер для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого та мобільного зв’язку на території України).