Вакцинація необхідна!

28.12.2021

Всі ми маємо розуміти, що щоденно безпосередньо контактуємо з великою кількістю людей, тому аби бути захищеними самим і не наражати на небезпеку інших необхідно щепитися. Вакцинація на 80% захищає від інфікування вірусом, і на 90% забезпечує легкий перебіг хвороби. Всі вакцини, дозволені в Україні, ефективно знижують захворюваність та запобігають тяжкому перебігу інфекції.
Спалахи, епідемії чи пандемії згасають, коли стає мало сприйнятливих до інфекції людей, тобто вакцинованих або перехворілих. Чим більше людей буде вакциновано, тим менше захворіє і помре.
Вакцина проти COVID-19 забезпечує на даний момент найкращий захист від захворювання і його можливих наслідків. Ми не знаємо, як перенесемо хворобу, поки не захворіємо. Вам подобається жити в стані то локдауну, то страху? Лише після того як щонайменше у близько 70% населення сформується імунітет, темпи поширення вірусу SARS-CoV-2 знизяться до такої міри, що пандемія мине.
Всі, хто ще не зробив щеплення: подбайте про свою безпеку та безпеку рідних та близьких, приходьте в центри вакцинації, пункти вакцинації, звертайтеся до своїх сімейних лікарів, вакцинуйтеся від COVID-19, адже це єдиний спосіб запобігти важким ускладненням від цієї небезпечної хвороби.

Кропивницько-Соколівське управління головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області