Варто знати! Започатковано соціальний проєкт для людей з інвалідністю

18.02.2020

Як повідомляє сайт Кіровоградської ОДА, Міністерство соціальної політики, Громадська організація “Прометеус” та Асоціація “Інформаційні технології України” підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проєкт “Ти можеш усе! Можливості безмежні!”.
Мета підписання Меморандуму – об’єднання зусиль держави та громадсько-професійних спільнот, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках завдань Мінсоцполітики щодо підвищення якості навчання людей з інвалідністю та сприяння в подальшому їх працевлаштуванні.
Соціальний проєкт повного циклу складається з надання можливості громадянам з інвалідністю навчатися безоплатно на онлайн-курсах, а після завершення навчання взяти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України.
Головний меседж проєкту: “Почни свій шлях до сучасної професії вже сьогодні!”, основні його цілі: забезпечити умови для навчання людям з інвалідністю, сприяти у подальшому їх працевлаштуванні на посадах в ІТ-секторі, показати ефективну модель навчання та працевлаштування, змінити ставлення суспільства до людей з інвалідністю.
Реєстрація охочих взяти участь у проєкті проводиться на сайті Мінсоцполітики https://education.msp.gov.ua/. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси та, за власним бажанням, два-три додаткових.
Навчання на онлайн-курсах розпочнеться з 05 березня 2020 року і проводитиметься за підтримки менторів з IT-компаній та викладачів провідних українських закладів вищої освіти. Тривалість навчання – 12-14 тижнів. Протягом навчання учасники здаватимуть тести відповідно до програми курсів.
Завершальне тестування – з 08 червня, участь у конкурсі на вакантні посади в ІТ-компаніях – з 22 червня.
Міністерство соціальної політики України запрошує людей з інвалідністю долучатися до проєкту “Ти можеш усе! Можливості безмежні!”.
Участь у проєкті дасть можливість: змінити своє життя на краще, безкоштовно здобути сучасну професію, отримати високодохідну посаду в ІТ-секторі, а також можливість бути фрілансером і працювати на себе.