#ВеликеБудівництво на Кіровоградщині

14.09.2021

Кіровоградщина знаходиться у центрі України, але останні п’ятнадцять років була фактично відрізана від решти областей – сюди не було якісних доріг.
Програма Президента України Володимира Зеленського зшиває країну, буквально роблячи можливою логістику через нашу область. Тепер на Кіровоградщину можна потрапити з будь-якого напрямку. Це 5 основних автошляхів, і які вже мають повний капітальний ремонт або частковий.
Київ – Кропивницький
Н-01 – автомобільна дорога національного значення в Україні, Київ — Знам’янка. Проходить територією Київської, Черкаської та Кіровоградської областей.
Тернопіль – Кропивницький
М-30 – Автошля́х М 30 (Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка — Луганськ — Ізварине — автомобільний шлях міжнародного значення на території України «Дорога єдності».
Кривий Ріг – Кропивницький
Н-23 – Автошлях Н 23 — автомобільний шлях національного значення на території України, Кропивницький — Кривий Ріг — Запоріжжя. Проходить територією Кіровоградської, Дніпропетровської та Запорізької областей.
Миколаїв – Кропивницький
Н-14 – Автошлях Н 14 — автомобільний шлях національного значення України. Проходить територією Кіровоградської та Миколаївської областей. Починається в Олександрівці, проходить через Кропивницький, Бобринець та закінчується в Миколаєві.
Кишинів – Кропивницький
М-13- Починається від Кропивницького, проходить поблизу Помічної, Первомайська, Ананьєва, через Врадіївку, Агафіївку, Окни, закінчується на пропускному пункті Платонове на кордоні з Молдовою та далі на Кишинів. Проходить територією Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей.

вб

Прес служба Кіровоградської ОДА