#ВеликеБудівництво на Кіровоградщині

14.09.2021

«Велике Будівництво»: у ремонті одночасно два мости та один шляхопровід на об’їзній Кропивницького
Дорога М-30, км 717, поблизу комплексу “Козацька застава”: основний проїзд у верхньому шарі та продовжується робота на влаштуванні тротуарної частини – в’язання арматури під заливання цементобетоном.
Км 714, неподалік села Обознівка: на основному проїзді мосту роботи завершено, продовжується влаштування тротуарної частини. По правій стороні вже залито цементобетон та змонтовано тимчасове огородження. По лівій стороні завершують монтаж армокаркасу і вже до кінця дня його заллють цементобетоном. Паралельно тривають роботи і під мостом. Зокрема, розчищення чагарників на конусах, очищення та укріплення ригелів і балок.
Км 708, між Кропивницьким та селищем Нове: на шляхопроводі вже зв’язали у армокаркас більше 18 тонн. Основний проїзд одразу зв’язують з пішохідною частиною шляхопроводу. Також продовжується очищення плити піскоструменевим методом.
Заливання цементобетоном заплановано на кінець вересня.
У Службі автомобільних доріг повідомили, що кожна з цих трьох споруд буде облаштована автономним освітленням, тож стане безпечною як для водіїв, так і для пішоходів.
Ремонт відбувається в рамках програми Президента України “Велике будівництво”.

 

Прес служба Кіровоградської ОДА