Великосеверинівська ОТГ перемогла у конкурсному відборі

10.07.2019

левченко

9 липня поточного року Олег Яременко, директор Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”, відвідав Великосеверинівську об’єднану територіальну громаду. В ході зустрічі з Сергієм Левченком, сільським головою, було обговорено можливості приєднання до Великосеверинівської громади суміжних територій, а також формування моделі системи адміністративно-територіального устрою. Олег Яременко вручив Сергію Левченку листа від керівництва Програми “U-LEAD з Європою” щодо перемоги в конкурсному відборі Великосеверинівської ОТГ для участі у ІІ етапі Проекту “Оцінка системи управління фінансами в об’єднаних територіальних громадах”. Громада була відібрана за результатами конкурсного відбору та виходячи з рекомендацій Кіровоградського ЦРМС. За результатами ІІ етапу конкурсу сільська рада отримає суттєву допомогу щодо покращення управління фінансами та бюджетом, що призведе до подальшого розвитку та вдосконалення цієї системи.

Підготовлено за інформацією  Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування