Великосеверинівська ОТГ разом з усією Україною згадує події 21 листопада

20.11.2020

У День Гідності та Свободи ми вшановуємо події, які змінили хід історії, віддаємо шану тим людям, які виявили сміливість і боролися за права людини, за наші громадянські права, за нашу свободу. Великосеверинівська об’єднана територіальна громада разом з усією Україною згадує ці події. Сьогодні учасники зібрання на чолі з керівництвом сільської ради поклали квіти до меморіальної дошки нашого земляка учасника АТО Романа Крадожона, хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО.
Ми перемогли, відстояли громадянську свободу, свою гідність як держава. Це був момент істини. І наш обов’язок пам’ятати Героїв Небесної Сотні, героїв-добровольців, військових, які, маючи в серці найдорожче – Україну, поклали життя заради Незалежності, Свободи та Гідності.