Великосеверинівська сільська рада долучилася до акції «Перша хвилина миру»

09.05.2018

Оситняжка

День пам’яті та примирення… Схиливши голову перед мільйонами жертв найстрашнішого лихоліття за всю історію  людства, згадуємо біль нашого українського народу у ті нестерпно пекельні дні  таких довгих шести років. Увечері, восьмого травня,  у Будинку культури Оситнязького старостинського округу відбулася загальноукраїнська акція «Перша хвилина миру».  Серед присутніх–  виконуюча обов’язки старости Юлії  Манукян, працівники освіти та культури, громадські активісти, молодь, небайдужі громадяни. Акції передував пам’ятний концерт на честь усіх жертв Другої світової війни. “Першу хвилина миру”  розпочала завідуюча бібліотеки Олена Бойко.

– 73 роки віддаляють нас від Другої Світової війни і з кожним роком залишається все менше людей, кому ми особисто можемо сказати «дякуємо» за їх героїчний  подвиг.  Але ми пам’ятаємо. І саме для цього існує необхідність проведення такого заходу. Щоб цей день  став дійсно Днем пам’яті  та  примирення. Людська пам’ять є  даниною минулому і основою майбутнього,  збереженням загальнолюдських цінностей, – наголосила Олена Бойко. Про те, що довелось пережити у роки Другої Світової війни, нагадали документальні хроніки, які транслювались на великому екрані.  О 23.01 присутні запалили символічний “Вогонь миру” і хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто 73 роки тому приніс мир на нашу землю.