Великосеверинівська сільська рада готується до впровадження громадського бюджету

10.08.2017

Місцева  влада розпочала  роботу з впровадження громадського бюджету.  Так , 09 серпня 2017 року,  в приміщенні Великосеверинівської сільської ради відбулася  перша робоча нарада з питань впровадження громадського бюджету. У нараді взяли участь керівники установ громади та фахівці сільської ради. Захід відкрила заступник голови сільської ради, начальник фінансово-економічного відділу, Олена Савченко, яка повідомила присутніх про те, що 11 липня цього року рішенням сесії затверджена Програма і Положення про громадський бюджет Великосеверинівської сільської ради та ознайомила учасників зібрання з основними аспектами впровадження   та реалізації  цієї Програми.   Мова йшла  й про перспективи співпраці сільської ради з усіма сторонами соціального діалогу  у рамках подальшої реалізації громадського бюджету.  Впровадження громадського  бюджету буде сприяти ефективному партнерству влади и громади,   налагодженню системного діалогу органів місцевого самоврядування з жителями, які проживають у межах Великосеверинівської сільської ради, створенню умов для реалізації територіальною громадою права брати участь у процесі розроблення та ухвалення рішень щодо питань місцевого значення, покращенню інфраструктури та добробуту його жителів.

Тож сподіваємося, що громада активно долучиться   до цієї справи – використає можливості із залучення бюджетних коштів на реалізацію проектів, що спрямовані на покращення інфраструктури та благоустрій населених пунктів.