Великосеверинівська сільська рада оголошує про початок реалізації Громадського бюджету 2019

громадбюджет

До уваги жителів Великосеверинівської об`єднаної територіального громади!

Рішенням сесії сільської ради від 18.12.2018 року №637 «Про бюджет об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік» затверджено кошти для реалізації Громадського бюджету (бюджет участі). У 2019 році обсяг фінансування складає 2% затвердженого обсягу власних доходів загального фонду та складає 355160 грн.  Розподіл громадського бюджету  здійснюється пропорційно чисельності населення сіл, що входять до складу ОТГ. Таким чином, загальна вартість проекту (проектів) для кожного населеного пункту становить: с. Велика Северинка – 103 144 грн;с.Підгайці – 131 548 грн; с.Лозуватка – 16 922 грн; с.Кандаурово – 2 417 грн; с.Оситняжка – 100424 грн; с.Петрове – 705 грн.

Увага! Вартість проекту (проектів) може перевищувати суму, розподілену пропорційно до чисельності  населення кожного пункту, при умові залучення власних коштів проектантів та/або інших джерел, не заборонених законодавством.

Терміни подання проектів  06 –  27 травня 2019 року.  Голосування відбудеться    10- 24 червня 2019року.

Прийом проектів  та голосування  буде  здійснюватися   у пункті супроводу Громадського бюджету за адресою: с. Велика Северинка, вул. Миру,1, Великосеверинівська сільська рада, каб.№5.

Учасники  голосування пред’являють оригінал паспорту. Одна особа може проголосувати не більше, ніж за три проекти. Проекти-переможці  будуть  реалізовані  у 2019 році.

Роздрукувати пакет документів для участі  у Громадському проекті

Роздрукувати Бланк для голосування

Шановні жителі громади! Впровадження громадського  бюджету буде сприяти ефективному партнерству влади и громади,   налагодженню системного діалогу органів місцевого самоврядування з жителями, які проживають у межах Великосеверинівської сільської ради, створенню умов для реалізації територіальною громадою права брати участь у процесі розроблення та ухвалення рішень щодо питань місцевого значення, покращенню інфраструктури та добробуту його жителів.

Тож сподіваємося, що громада активно долучиться   до цієї справи – використає можливості із залучення бюджетних коштів на реалізацію проектів, що спрямовані на покращення інфраструктури та благоустрій населених пунктів.

Виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради