Великосеверинівській школі виповнилося 50!

23.02.2018

Відлік досягнень  кожної людини починається зі школи: спочатку з Букваря, з першої написаної літери та цифри, з перших «п’ятірок»  до атестату про середню освіту. Школа навчає, знайомить, радить,  розповідає, допомагає… сіє «розумне, добре, вічне». Школа — наш другий дім. Це перші розчарування та перші успіхи, перші злети та падіння. Тут зустрічають перших друзів, тут вперше закохуються… Школа – це репетиція всього життя. Для кожного з нас мелодія шкільного дзвоника – це  відлуння  далекого дитинства, у яке неможливо повернутися. Ось і сьогодні,  лютого, для учнів, вчителів, випускників, гостей навчального закладу   громади пролунав ювілейний шкільний дзвінок –   50 років тому  Великосеверинівська школа гостинно відчинила свої двері. Повернемося у той далекий  1968 рік, коли  за рахунок колгоспу розпочалося будівництво типової двохповерхової школи по вул. ім. В Леніна 2а (сьогодні це вулиця Миру). Закладав будівництво основного корпусу директор школи Стеннік Григорій Захарович, ветеран другої світової війни. У будівництві нової школи брали участь батьки та й самі учні школи, які  вже у  грудні 1968 року перейшли навчатись у нову восьмирічну школу. Згодом, коли  був добудований 2 корпус, школі надали статус восьмирічної середньої. Новий, третій навчальний корпус, розпочало будувати базове господарство ЗАСТ «Надія».  Перше вересня 2001 року  став радісним днем для учнівського та педагогічного колективів школи, бо саме в цей день  гостинно відчинив двері новий шкільний корпус. Пройшли роки, десятиліття…    В школі багато чого по-новому:  інтер’єр,  дух новітніх технологій,  комп’ютерний клас, бібліотека,  музеї,  затишна їдальня… Одне тільки тут залишилося таким, як і майже 50 років тому: великий, дружний, працьовитий і творчо мислячий колектив учителів, батьків і учнів. Тож шановні ювіляри! Педагоги, ветерани, учні та випускники школи!

Щиро вітаємо Вас з нагоди 50-річчя заснування Великосеверинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів!

Бажаємо усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхнена думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі. Нехай людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

З  повагою  сільський  голова Сергій Левченко, виконавчий комітет сільської ради та депутатський корпус.