VI Міжнародна агропромислова виставка АгроЕкспо-2018

24.09.2018

Вже зовсім скоро, 26 вересня, у Кропивницькому відкриється найбільша в Україні агропромислова виставка Agroexpo-2018.  “АгроЕкспо-2018” володіє 125000 кв.м відкритої та 22500 кв.м критої виставкової площі в новому, прекрасно обладнаному виставковому павільйоні, а також унікальним полігоном площею 16 гектарів для тестування і демонстрації в роботі сільськогосподарських машин.
Організатори виставки: Міністерство аграрної політики та продовольства  України, Торгово-промислова палата України, Національна академія аграрних наук, Всеукраїнська асоціація виробників машин та обладнання для агропромислового комплексу “Украгромаш”, Українська асоціація аграрних інженерів. Основною метою виставки є надання можливості компаніям-виробникам продукції для сільського господарства повною мірою представити свою продукцію споживачам з усіх регіонів України. У 2017 році виставку офіційно відвідали понад 27 тисяч гостей – керівників і спеціалістів сільськогосподарських підприємств. Число учасників виставки склало 585 компаній.

Тематично виставка “АгроЕкспо-2018” охоплюватиме такі напрямки:
– рослинництво: машини і технології, насіння та засоби захисту рослин
– тваринництво: племінні тварини, обладнання ферм, корми та ветеринарія
– переробка і зберігання сільськогосподарської продукції
– транспорт і спецтехніка для сільського господарства
– будівництво промислових і цивільних об’єктів в сільському господарстві
– енергозабезпечення та альтернативні джерела енергії в сільському господарстві
– екологія: утилізація та переробка відходів сільськогосподарського виробництва
– виставка автомобілів AutoLand (Автоленд)
– спеціальні заходи та бізнес-форуми
– конференції, консультації фахівців

А ще  в рамках виставки пройде традиційний «Покровський ярмарок». «Покровський ярмарок» триватиме всі чотири дні виставки, з 26 по 29 вересня. Організатори запевняють, що кожен знайде тут щось для себе: виступи народних колективів, найкращі продукти від фермерських господарств…