Відбулася чергова сесія сільської ради

15.11.2018

Вчора, 14 листопада  2018 року відбулася двадцять перша  сесія Великосеверинівської сільської ради, на якій розглянуто та вирішено ряд питань, що стосуються життя громади. Черговому  засіданню передувала робота депутатських  комісій, на яких  обговорювалися сесійні питання. Взагалі до порядку   денного  сесії було включено 38 питань. Зокрема, про  організацію співробітництва між Великосеверинівською та Соколівською територіальними громадами  у сфері соціального захисту та соціального забезпечення, про приєднання громади до Європейської Хартії  рівності жінок і чоловіків  у житті місцевих громад; про зміни до сільського бюджету на 2018 рік та  земельні питання. З усіх питань порядку денного депутати прийняли відповідні рішення.