Відбулася сесія сільської ради

13.09.2017

12 вересня відбулася четверта сесія Великосеверинівської сільської ради восьмого скликання. Головував на засіданні сільський голова Сергій Левченко.   В роботі пленарного засідання взяли участь депутати сільської ради, секретар сільської ради Ганна Коломієць, заступник сільського голови, начальник фінансово-економічного відділу Олена Савченко, виконуючий обов’язки старости Оситнязького старостинського округу Юлія Манукян, керуючий справами виконавчого комітету, начальник загального відділу Ольга Губська, начальники та спеціалісти апарату сільської ради, керівник місцевого житлово-комунального підприємства «СЕВЕРИНПАРКСЕРВІС» Сергій Каліч.  Передувало сесії засідання постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

З метою розв’язання найважливіших проблем громади щодо  забезпечення підтримки   соціально вразливих верств населення Великосеверинівської сільської ради та  здійснення на місцевому рівні  комплексу  заходів фінансової, соціальної, юридичної та психологічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей депутатами одноголосно  прийнято ряд пріоритетних програм. Серед них – Програма  «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2017-2018 роки, комплексна Програма підтримки  учасників антитерористичної операції в східних областях України та  членів їх сімей – мешканців Великосеверинівської сільської ради на 2017-2018 роки, Програма «Соціальний автобус» на території об`єднаної громади на 2017-2018 роки. Окремо було розглянуто питання щодо   внесення змін до рішення третьої сесії  сільської ради восьмого скликання  від 11 липня 2017 року №92, яким передбачаються зміни  до  сільського бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік, спрямовані на забезпечення ефективного використання фінансових ресурсів. Обговорено ряд земельних питань та прийнято рішення щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд; затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність для будівництва та обслуговування  житлових будинків, господарських будівель і споруд; надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва в садовому товаристві «Приозерний» тощо. В ході сесії жваве обговорення викликали питання про роботу житлово-комунального підприємства «СЕВЕРИНПАРКСЕРВІС», турботи про довкілля. Депутати, заслухавши   інформацію керівника комунального підприємства, висловили ряд зауважень та пропозицій, спрямованих на забезпечення належного рівня та якості робіт з благоустрою населених пунктів, вуличного освітлення та  розвитку інфраструктури та  вирішили доручити виконавчому комітету спільно з депутатським корпусом розробити стратегію розвитку житлово – комунального підприємства на найближчі роки.

Під час обговорення питань благоустрою, вивезення сміття, впорядкування та приведення до належного естетичного та санітарного стану населених пунктів   сільським головою було наголошено, про необхідність подальшого дотримання встановлених правил благоустрою усіма державними, приватними організаціями, установами, підприємствами, незалежно від їх відомчого підпорядкування та форм власності, а також орендарями, індивідуальними забудовниками та власниками будинків, які зобов’язані своєчасно прибирати та утримувати в чистоті закріплені за ними території, подвір’я, або ділянки, що знаходяться в їхньому володінні.  Начальник відділу  земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства сільської ради Лідія Косарчук проінформувала присутніх про проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу з жителями сільської ради, керівниками підприємств та установ щодо недопущення створення стихійних сміттєзвалищ,  забезпечення належного виконання правил благоустрою території Великосеверинівської сільської ради.

В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.