Відбулася нарада освітян

25.05.2021

Сьогодні, 25.05.2021 року, відбулася робоча нарада відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради, роботою якої керував начальник відділу Роман Пілюгін. У роботі наради взяли участь працівники відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму,  директори закладів загальної середньої освіти сільської ради та їх заступники.
Очільник відділу  акцентував увагу присутніх на необхідності продовження роботи щодо створення безпечного та комфортного освітнього середовища для здобувачів освіти.
Учасники наради обговорили питання про організоване завершення 2020-2021 навчального року у закладах загальної середньої освіти, подальший розвиток освітньої галузі в територіальній громаді, окреслили основні завдання щодо організації освітнього процесу, підготовки закладів освіти до роботи у новому 2021/2022 навчальному році та в осінньо-зимовий період, ефективно використовуючи кошти місцевого бюджету.
Із зазначених питань виступили: Анатолій Мосієнко, головний спеціаліст відділу та Валентина Музиченко, інженер з охорони праці відділу.
У ході 2-х годинної наради, учасники зібрання обмінялися інформацією та висловили свої пропозиції щодо питань, які розглядалися.
Валентина Музиченко