Відбулася нарада з керівниками фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств

20.10.2017

У сільській раді  відбулась нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств та головами фермерських господарств громади,  яку провів сільський голова  Сергій Левченко, який запропонував учасникам зустрічі розглянути та вирішити  питання,  що стосуються підготовки   до зими та організацїї якісного розчищення доріг від снігу та льоду в зимовий період, забезпечення  своєчасної сплати податків  підприємствами, зареєстрованими на території Великосеверинівської сільської ради,  відзначення на території  громади 19 листопада  Дня  працівників сільського  господарства України. До обговорення  питань, винесених на порядок денний,  залучилися Гаращенко О.І., керівник ФГ «Вікторія», Салов С.В., керівник ПАСТ «Надія», Таровик А.П, керівник ПП «Шанс» та інші. В ході обговорення дійшли згоди.  Підбиваючи  підсумки зустрічі, сільський голова  вніс окремі рекомендації та пропозиції щодо подальшої співпраці та ефективної роботи  з керівниками сільськогосподарських підприємств  і фермерських господарств громади.  С.В. Левченко  зазначив, що влада готова до партнерства із сільськогосподарськими виробниками  в інтересах громади  та на засадах прозорості й публічності.