Відбулася нарада

27.10.2017

Сьогодні під керівництвом  сільського голови Сергія Левченка відбулася робоча нарада з питань підготовки та проведення відзначення на території Великосеверинівської сільської об’єднаної територіальної громади Дня Гідності та Свободи,  увічнення  пам’яті жертв масових політичних репресій 1937-1938 років та   Голодомору 1932-1933 років. Учасники наради  – фахівці відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату сільської ради, керівники навчальних закладів, бібліотек та закладів культури територіальної громади. В ході наради обговорено організаційні питання, зокрема,намітили спільний план дій по виконанню заходів, затверджених відповідними розпорядженнями  сільського голови.  Також досягнуто домовленості щодо активізації співпраці усіх відповідальних сторін у напрямку виконання завдань щодо своєчасної та належної підготовки  до проведення  в населених пунктах  громади Дня гідності та Свободи, жалобних заходів пам’яті  жертв репресій та голодоморів.