Відбулася нарада з питань водопостачання на території громади

20.01.2022

Під головуванням сільського голови Сергія Левченка У сільській раді за участі начальника Кропивницько-Соколівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Віктора Заброди, керівників відділів, комунальних господарств та старост відповідних територій відбулася нарада щодо стану централізованого та децентралізованого водопостачання на території громади. Робоча нарада пройшла у діловій, конструктивній обстановці. Враховуючи Указ Президента України Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 липня 2021 року «Про стан водних ресурсів України», рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13 грудня 2021 року, учасники наради розглянули питання забезпечення населення громади якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою, проблемні питання та шляхи їх вирішення органами місцевої виконавчої влади та самоврядування спільно з Держпродспоживслужбою.