Відбулася обласна спартакіада серед збірних команд держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування

12.07.2021

Обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування відбулася 10 липня 2021 року в смт. Новгородка. В змаганнях взяли участь 8 команд з Великосеверинівської, Голованівської, Долинської, Новгородківської, Онуфріївської, Кропивницької, Компаніївської територіальних громад та Голованівського району.
На урочистій церемонії відкриття учасників вітали: начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Ірина Глобенко, голова Кіровоградської обласної профспілкової організації працівників державних установ Віктор Федотов, Новгородківський селищний голова Олександр Сириця, директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Дмитро Янчук, голова Кіровоградської обласної організації ФСТ “Спартак” Олексій Коваленко, голова Кіровоградської обласної асоціації футболу Віктор Безсмертний, представник відділення НОК України в Кіровоградській області Микола Аношкін, ветерани спорту та спортивна громадськість області.
Змагалися команди в п’яти видах спорту: тенісі настільному, шахах, шашках, міні-футболі та волейболі на вибір.
У видах спорту місця розподілились таким чином:
Теніс настільний:
Жінки:
І місце – Матвєєнко Вікторія (Великосеверинівська ТГ);
ІІ місце – Фролова Анна (Компаніївська ТГ);
ІІІ місце – Акімова Ольга (Онуфріївська ТГ).
Чоловіки:
І місце – Курлюк Валентин (Онуфріївська ТГ);
ІІ місце – Скал Тимофій (Голованівська ТГ);
ІІІ місце – Салов Сергій (Великосеверинівська ТГ).
Командні:
І місце – Великосеверинівська ТГ;
ІІ місце – Онуфріївська ТГ;
ІІІ місце – Компаніївська ТГ.
Шахи:
Жінки:
І місце – Дорохіна Людмила (Кропивницька ТГ);
ІІ місце – Плужник Тетяна (Великосеверинівська ТГ);
ІІІ місце – Пахолюк Людмила (Голованівська ТГ).
Волейбол:
І місце – Великосеверинівська ТГ;
ІІ місце – Голованівська ТГ;
ІІІ місце – Кропивницька ТГ.
Переможці та призери змагань в особистому заліку отримали дипломи та медалі, команди-призери – дипломи та призи, переможці та призери в загальнокомандному заліку – дипломи і кубки.
Спартакіада організована і проведена управлінням молоді та спорту облдержадміністрації, Кіровоградським обласним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, Кіровоградською обласною профспілковою організацією працівників державних установ, Кіровоградською обласною організацією ФСТ “Спартак” за сприяння Кіровоградської обласної державної адміністрації та Новгородківської селищної ради в підтримку Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо.
Матеріали та фото з офіційної сторінки Фейсбук Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення Спорт для всіх