Відбулася сесія сільської ради

28.11.2017

Сьогодні, 28 листопада,  відбулася сьома  сесія Великосеверинівської сільської ради восьмого скликання. Головував на засіданні сільський голова Сергій Левченко.   В роботі пленарного засідання взяли участь депутати сільської ради, секретар сільської ради Ганна Коломієць, заступник сільського голови, начальник фінансово-економічного відділу Олена Савченко, керуючий справами виконавчого комітету, начальник загального відділу Ольга Губська, начальники та спеціалісти апарату сільської ради.   Сесійному  зібранню  передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного.Під час засідання черговової сети було розглянуто питання «Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Великосеверинівської сільської ради восьмого скликання від 11 липня 2017 року №92 “Про сільський бюджет о`бєднаної територіальної громади на 2017 рік”», рішення до якого було прийнято, враховуючи  пропозиції та поправки, внесені депутатами.  Обговорено ряд земельних питань та прийняті рішення щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд; затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність для будівництва та обслуговування  житлових будинків, господарських будівель і споруд; надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва в садових  товариствах тощо.   Наприкінці засідання було розглянуто ряд організаційних питань.