Відбулася сесія сільської ради

22.12.2017

22 грудня відбулося засідання дев`ятої сесії сільської ради восьмого скликання, яке провів сільський голова Сергій Левченко.  У роботі пленарного засідання взяли участь депутати,  секретар сільської ради Анна Коломієць,  заступник сільського голови, начальник фінансово-економічного відділу Олена Савченко, заступник сільського голови  з господарських питань та охорони праці Михайло Кравченко, керуючий справами виконавчого комітету, начальник загального відділу Ольга Губська, начальники та спеціалісти апарату сільської ради,  керівники закладів культури та бібліотек об’єднаної громади.  Сесійному  зібранню передували розширенні засідання постійних комісій сільської ради, в яких взяли  участь  депутатський корпус і виконавчий комітет  та детально опрацювали  усі питання порядку денного. За пропозицією профільної постійної комісії депутати одноголосно підтримали головний фінансовий документ сільської ради – бюджет об’єднаної територіальної громади  на 2018 рік,  Програму соціально- економічного і культурного розвитку Великосеверинівської сільської ради, ряд галузевих програм. Серед яких –  Програма зайнятості населення,  Програма «Соціальний автобус» на території об’єднаної громади на 2018 рік, Програма розвитку  дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, Програма «Шкільний автобус» та інші. Заслухавши  начальника  відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Оксану Побережець та побажання депутатів  одноголосно було прийнято рішення про  створення юридичної особи  «Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області».

Також в  ході сесійного засідання депутатами було прийнято рід організаційних рішень, зокрема,  про затвердження структури та чисельності апарату сільської ради на 2018 рік, умови оплати праці членів виконавчого комітету тощо. Обговорено ряд земельних питань та прийнято рішення щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність для будівництва,  надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок та обслуговування  житлових будинків, господарських будівель і споруд;надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд; надання згоди на розробку  технічної документації  із землеустрою тощо. Результатом  роботи депутатів стало ухвалення проектів  рішень останньої у цьому році,  дев’ятої  сесії сільської ради восьмого скликання.