Відбулася сесія сільської ради

10.02.2018

09 лютого під головуванням сільського голови Сергія Левченка відбулося засідання  чергової одинадцятої  сесії сільської ради.   На сесії були присутні депутати сільської ради,  депутат сільської ради,  секретар сільської ради Анна Коломієць,  депутат сільської ради,  заступник сільського голови  з господарських питань та охорони праці Михайло Кравченко, керуючий справами виконавчого комітету, начальник загального відділу Ольга Губська, начальники та спеціалісти апарату сільської ради,  представники громадськості та закладів громади.  На розгляд депутатів було винесено близько 40 проектів рішень, які  попередньо   розглядалися   на засіданнях  погоджувальної комісії та  постійної  комісії з питань  земельних відносин, будівництва, транспорту,  зв’язку, екології, благоустрою,  комунальної власності, житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища, в яких взяли участь  голови постійних комісій, виконавчий комітет та начальники відділів апарату сільської ради. Рішенням цієї сесії насамперед були затверджені вільні залишки бюджетних коштів, які склалися на початок  2018 року,   зміни до  сільського бюджету поточного року  та  до структури Великосеверинівської сільської ради. Окрім того,  на сесії було затверджено нові  місцеві програми, серед яких:  Програма  безоплатної первинної правової  допомоги  у Великосеверинівській  сілсьській раді на 2018-2020 роки, Програма виконання заходів з призову громадян на військову службу та мобілізаційної підготовки на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік,  Програма «Цивільний захист Великосеверинівської сільської ради» на 2018-2020 роки, Програма «Питна вода Великосеверинівської сільської ради» на 2018-2020 роки, Програма проведення заходів, направлених на запобігання, ліквідацію африканської  чуми свиней, забезпечення контролю епізоотичної та епідемічної ситуації у Великосеверинівській ОТГ на 2018 рік та інші.  Обговорено ряд земельних питань та прийнято рішення щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність для будівництва,  надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок та обслуговування  житлових будинків, господарських будівель і споруд;надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд; надання згоди на розробку  технічної документації  із землеустрою тощо. Також в ході засідання сесії  розглядалися питання безоплатного проїзду учасників АТО у громадському транспорті приміського сполучення, медичної реформи, роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті сільської ради щодо забезпечення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою  територій населених пунктів.