Відбулася сесія сільської ради

19.07.2018

18 липня  відбулося пленарне засідання сімнадцятої  сесії сільської  ради восьмого скликання під головуванням сільського голови  Сергія Левченка. У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, секретар сільської ради Анна Коломієць, начальники та спеціалісти апарату, жителі громади. Сесійному  зібранню  передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані понад 20 питань порядку денного. Робота сесії розпочалася  із затвердження порядку денного та  звіту голови про виконання  сільського бюджету за І півріччя 2018 рік. В ході засідання депутатами  також були розглянуті питання щодо змін  до сільського  бюджету ОТГ та структури  і чисельності сільскої ради, блок земельних питань.    Результатом роботи стало  ухвалення  проектів рішень з усіх питань порядку денного.

Переглянути результати поіменного голосування депутатів на сімнадцятій сесії Великосеверинівської сільської   ради восьомого скликання, яка відбулася 18 липня 2018 року.