Відбулася сесія сільської ради

ссесыя

18 грудня під головуванням секретаря сільської ради Анни Коломієць відбулося засідання двадцять четвертої сесії сільської ради восьмого скликання.  У роботі пленарного засідання взяли участь депутати,   керуючий справами виконавчого комітету, начальник загального відділу Ольга Губська, начальники та спеціалісти апарату сільської ради,  керівники закладів культури та бібліотек об’єднаної громади.  Питання, що вносились до порядку денного двадцять четвертої сесії сільської ради, попередньо розглядались на розширених засіданнях профільних постійних комісій.  З питань формування сільського бюджету Великосеверинівської ОТГ, показників його  дохідної та видаткової частини заслухали начальника фінансово-економічного відділу Інну Коробко. Після обговорення показників проекту бюджету за пропозицією  профільної постійної комісії депутати одноголосно підтримали головний фінансовий документ сільської ради – бюджет об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік та ряд цільових програм. Серед них –   Програма економічного і соціального  розвитку Великосеверинівської сільської ради на 2019 рік, Комплексна програма підтримки  учасників АО та ООС,  Програма «Сільський  автобус» Програма «Шкільний автобус», Програма розвитку транспортного сполучення  Великосевериніської ОТГ на 2019 рік, Програма розвитку фізичної культури та спорту, Програма «Турбота»  та інші.  В  ході сесійного засідання депутатами також  було прийнято ряд організаційних рішень, зокрема,  про затвердження структури та чисельності апарату сільської ради на 2019 рік, умови оплати праці членів виконавчого комітету, схвалення проекту договору про співробітництво у сфері соціального захисту та соціального забезпечення тощо. При розгляді земельних питань присутніх проінформувала головний спеціаліст віділлу земельних відносин, комунальної власності,  інфраструктури  та житлово-комунального господарства Людмила Ушакова. Після обговорення депутатами були прийняті рішення  щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою,  затвердження проектів землеустрою,  надання згоди на розробку  технічної документації  із землеустрою тощо. В ході пленарного засідання депутати заслухали директора житлово-комунального підприємства Віталія Гавриленка з проблемних питань житлово-комунального господарства. Наприкінці засідання секретар сільської ради подякувала  депутатам за плідну працю, активність при обговоренні питань, зазначивши, що прийняті рішення перш за все спрямовані на забезпечення сталого  соціально-економічної розвитку громади, підвищення добробуту  її жителів.

З усіх обговорених питань порядку денного сільською радою  були прийняті відповідні рішення.