У Великосеверинівській ОТГ вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Img 20190214 122829

Сьогодні, напередодні  30 річниці виведення  військ колишнього СРСР з Афганістану,  у актовій залі Великосеверинівської загальноосвітньої школи  відбулася зустріч керівництва сільської ради  з воїнами-інтернаціоналістами.  У своєму вступному слові сільський голова Сергій Левченко зазначив, що в цей день ми віддаємо шану солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій інтернаціональний військовий обов‘язок в  Афганістані та в інших «гарячих точках» світу. І не зважаючи на те, що з кожним роком історія все далі віддаляє нас від вогняних років масштабної та трагічної афганської війни,  час нездатний викреслити  з нашої пам’яті героїчні подвиги і мужність воїнів-інтернаціоналістів. За мужність, стійкість та витримку,  активну життєву позицію ветерани афганської війни,  воїни-інтернаціоналісти  були нагороджені пам’ятними медалями. Щирі  слова вітань   та пісні   у виконанні аматорських  колективів створили  теплу зворушливу атмосферу зустрічі.