Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

04.11.2019

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні  під керівництвом голови сільської ради Сергія Левченка було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради.  На порядку денному розглядалися  питання   створення та затвердження персонального складу міждисциплінарної команди з питань роботи з дітьми-сиротами, дітьми, позбавлених батьківського піклування та дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах,  надання особам статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  розгляд, подання пропозицій  та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. На засіданні комісії відбулося детальне  обговорення питань та  прийняті виважені рішення, спрямовані на  захист прав та інтересів дітей. Відповідним рішенням   створено міждисциплінарну команду та затверджено її персональний склад; четверо дітей отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які  перебувають на обліку дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.